top of page
BINE ATI VENIT LA NOSTRU
COLÈšUL PÄ‚RINÈšILOR



​
![](https://static.wixstatic.com/media/214ec6_b91e20a5e6bbc5d0862d5d76ddff73a5.jpg/v1/fill/w_541,h_382,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,enc_auto/214ec6_b91e20a5e6bbc5d0862d5d76ddff73a5.jpg)
Academice Enric atașare
Viziunea noastră este să îmbogățim È™i să îmbunătățim viaÈ›a copiilor care participă la stabilirea noastră È™i să-i ajutăm să-È™i ridice aspiraÈ›iile È™i să devină încrezători, independenÈ›i, entuziaÈ™ti, elevi pe tot parcursul vieÈ›ii.
Vom permite oricărui copil să participe la stabilirea de la 2 ani la vârsta È™colii È™i nimeni nu va fi exclus. Noi lucram îndeaproape cu familiile pentru a face experienÈ›a lor aici o stabilit È™i pozitiv unul. Sărbătorim diversitatea culturilor È™i înÈ›elegem că copiii sunt indivizi care uneori pot avea nevoi complexe care necesită sprijin suplimentar.
SUNTEM ACOLO.
ÎN CAZUL ÎN CARE
NEVOIE DE NOI
![](https://static.wixstatic.com/media/214ec6_2a27f0f013af85fb0b874bed829c1652.png/v1/fill/w_135,h_135,al_c,lg_1,q_85,enc_auto/214ec6_2a27f0f013af85fb0b874bed829c1652.png)
bottom of page